Meny


Medarbetare


Jan Lundström, Dr. Med. Sci.
Verksamhetsledare

Jan.Lundstrom@mygg.se
070-5690023

Martina Schäfer, Fil. Dr.
Bekämpningsledare med GIS-ansvar

Martina.Schafer@mygg.se
073-7456484

Eric Blomgren
Entomolog med bekämpningsinriktning

Eric.Blomgren@mygg.se
070-5391774

Pernilla Wahlqvist
Entomolog med monitoring-ansvar

Pernilla.Wahlqvist@mygg.se
070-5664547

Sandra Holmgren
Entomolog med egenkontroll-ansvar

Sandra.Holmgren@mygg.se
072-2288292

James Bond
Mygghund

Mygghund@gmail.com